FC Chýnov 13:3 Meteor Tábor

Sestava – Vácha – Kubera, Kučera, Strada, Říha – Havlík D., Slezáček T., Šimák – Havlík L., Chamra, Dvořák M.

Střídali – Chlaň, Dvořák V., Kořenský, Slezáček D., Zadražil F., Hladík J.

Zápas jsme jasně ovládli a hned z první příležitosti vstřelil svůj první gól v zápase Chamra. Další gól padl hned ve 3 minutě, kdy z dálky vystřelil Tomáš Slezáček. Ve 4 minutě to bylo již 3:0 kdy se opět trefil Martin Chamra. V tomto stavu zápas nevydržel dlouho a završení hatriku se povedlo Martinu Chamrovi, který centroval před bránu a neštastně si obránce zrazil míč do sítě. 4:0. Další gól padl pomocí tyče, kdy vystřelil kapitán Kučera a od tyče se odrazil míč do gólmana a do brány. 5:0 Od této situace jsme nepouštěli soupeře do žádných rozehrávek a ani příležitostí jak vstřelit branku. Druhý zásah si připsal opět dobře krající Kučera, kdy nedal svojí střelou gólmanovi šanci. 6:0 poslední gól v první půli padl po úniku Miry Dvořáka , který centroval před bránu a zakončoval Luboš Havlík. Po první půli 7:0. Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji a díky úniku po lajně od Chamry, který míč centroval do malého vápna skóroval David Slezáček hlavou pod břevno. 8:0 Od tohoto scóre kluci polevili a hostům se podařilo snížit dvěma brankami, když v obraně stopeři nechali trestuhodně útočníka bez dozoru a ten k tyči snížil na 8:1. Pět minut od této chvíle opět udělali obránci chybu a ten samý útočník skóroval podruhé v zápase. 8:2 Po tomto gólu se kluci zpamatovali a začali opět ovládat střed hřiště a vyústění našeho tlaku bylo projitímezi třemi hráči Strady a toho už stoper musel faulovat a kopala se penalta. K penaltě se postavil kapitán Kučera a završil hatrik v zápase. 9:2. Po tomto góle se hra trochu vyrovnala a opět jsme dostali gól, kdy hosté zahrávali přímí volný kop, který propadl i po chybě brankáře Váchy a stoperů k tyči. 9:3. Po tomto gólu opět kluci ovladli zápas a začali převyšoval soupeře jak ve fyzické kondici tak v taktické činnosti. Další gól si připsal již hatrikový střelec Chamra , který unik po lajně a zatáhl míč do vápna a okolo brankáře nedal gólmanovi šanci. 10:3 . Pět minhut před koncem se mezi stopery protáhl dobře hrající Daniel Havlík a střelou k tyči vstřelil svůj první gól v zápase.11:3. Předoslední zásah měl na svých kopačkách Pavel Kubera, který krásnou střelou z dálky pod břevno nedal brankáři šanci. 12:3. Poslední gól padl po schumáži před brankou v poslední minutě se uzavřelo skóre na 13:3. Toto skóre je zatím nejvyšší v celé soutěži a za výkon v tomto zápase bych chtěl pochválit všechny hráče, kteří se tohoto utkání zůčastnili. Hostů přijelo na zápas jen 12 a proti našim 17-ti hráčům neměli fyzickou šanci. Chýnovští hráči střídali 3 lidi najednou.