FC Chýnov 3:0 Jistebnice

Branky - 10.Kučera, 40. Chamra, 55. Kučera

Sestava – Chlaň – Kubera, Kučera, Strada, Říha – Havlík L., Havlík D., Slezáček T., Fišer – Chamra, Slezáček D.

Střídali – Dvořák V., Kořenský, Šimák

Do utkání jsme vstoupili velice vlažně, ale hosté nedokázali potrestat chyby. V 10. Minutě zahrával standardní situaci Kučera, který poslal míč skvěle do šibenice, kde gólman podcenil tuto střelu a vedli jsme 1:0. Po té se hra vyrovnala a odehrávala se spíše na půlce hřiště. Po 20 minutě převzali otěže zápasu hosté a měli několik vyložených šancí, ale tomu zabránil výborný Chlaň a nebo tyč, která zvonila po jedné ze střel. První poločas skončil 1:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili hodně aktivně a radovali jsme se po druhé, kdy si míč vzal Chamra utekl obráncům a s přehledem zakončil okolo stojné nohy k tyči. Po tomto gólu začala naše hra být ještě lepší a do několika šancí se dostal Tomáš Slezáček, ale bohužel mířil buď vedle a nebo do brankáře. 5 minut před koncem se podruhé v zápase prosadil Kučera, kdy zahrával opět standardní situaci z 30 metrů a brankáři vypadl jednoduchý míč z rukou trestuhodně. Tento gól by nedostal brankář v přípravce a to hosty položilo úplně Do konce zápasu jsme měli ještě několik šancí ale ani jedna z nich neskončila gólem. Tento výsledek nás hodně potěšil i z důvodu, že v minulém střetnutí jsme prohráli 3:2 po dvouch jasných prohřešcích jsme dostali góly. Hostující trenér neunesl porážku a nadával na rozhodčího.