Jistebnice 3:2 FC Chýnov

Branky – Chamra , Zadražil F.

Sestava – Vácha – Říha, Kučera(C), Strada, Zadražil F. - Havlík L., Havlík D., Slezáček T., Slezáček D. – Chamra, Chlaň

Střídali – Kořenský , Fišer

K prvnímu utkání jsme vyjeli do Jistebnice, která se pohybovala na 2. místě tabulky. Na zápas nás jelo bohužel jen 13, kdy se omluvilo hned 5 hráčů. V 5. minutě se do veliké šance dostal Luboš Havlík, ale bohužel trefil jen tyč. Z protiútoku jsme dostali gól ,kdy si obránci nepokryli hráče a přisel trest – 1:0. Další gól má nasvědomí rozhodčí Makovička, kdy neodpískal jasnou ruku a hráč střelou z voleje nedal Váchovi šanci. Další gól se stal po chybě Říhy který couval před míčem a stopera Kučery, který trefil špatně míč a útočník toho využil k samostatnému úniku na brankáře. V poločase byl stav 3:0 pro Jistebnici. V poločase vyčetl chyby hráčům trenér a od první minuty druhého poločasu začal fotbal vypadat úplně jinak. Chvílemi Chýnovští tlačili soupeře na jejich půlce a snažili se o kombinaci, která jim vycházela ale bohužel nebyl nikdo kdo by zakončil přesně. Až únik Chamry, který obstřelil brankáře a stav se snížil na 3:1. Tím se tlak hostujících zvýšil a díky tomu 4 minuty před koncem dalekonosnou střelu pod břevno vyslal Zadražil Filip a snížil na 3:2 a tímto gólem se domácí začali bát o vítězství, ale jejich obrana pracovala dobře a vyrovnání nedopustili. Za tento výkon v druhém poločase chci klukům poděkovat za neodevzdaný boj o zvrácení zápasu.