Větrovy 0:0 FC Chýnov

Sestava - Vácha - Dvořák V., Kučera, Strada, Vandělík - Freitag, Havlík D., Slezáček T., Chlaň - Havlík L., Slezáček D.

Do zápasu jsme vstoupili jen s 11 hráči ať z dúvodu nemoci nebo nechození na trénink. Do zápasu vstoupili aktivněji domácí hráči, ale vyloženou šanci si vytvořili až po centru z pravé strany, kdy hráč stál sám před Váchou a naštěstí minul branku o 2 metry. Po této šanci se dostali do šance také hosté kdy si míč vzal Tomáš Slezáček a přihrál ze strany do vápna výborně postavenému Danu Havlíkovi a tomu zkazil radost brankář který vytěsnil míč ze všech sil na roh. Poté dvakrát zasebou špatně zvedl praporek domácí pomezní a díky tomu zastavil propad domácí obrany a samostatnému úniku Luboše Havlíka. Poločas 0:0. Ve druhé půli hráli aktivněji celou dobu domácí , ale na výborně chytajícího Váchu, který zlikvidoval jak svými výběhy tak pozorností několik výborných šancí a jeho velikou zásluhou jsme nedostali žádného góla.