Turnaj v Soběslavi

Turnaj odehraný v Soběslavi 26.3.2011 se zůčastnily tyto tými Chýnov, Meteor Tábor, Sokol Sezimovo Ústí, Větrovy, Košice. Hned úvodní zápas jsme hráli s týmem Větrov, bohužel jsme jen remizovali 2:2 po brankách Strady a Kučery. V zápase jsme udělali mnoho chyb které soupeř potrestal. V zápase jsme museli dvakrát dotahovat náskok soupeře. Výborný výkon v zápase předvedl brankář Pavel Vácha, který chytil několik tutovek. Druhý zápas jsme odehráli s týmem Košic. Tento zápas jsme jasně ovládnuli kdy hned z druhé střeli jsme šli do vedení zásluhou Chamry, který si naběhl na vápno a nedal brankáři šanci. Druhý gól padl asi o minutu později kdy se Kučera uvolnil a prostřelil brankáře. Třetí gól padl po vybojovaném míči, kdy Luboš Havlík sebral obránci míč a s přehledem zakončil situaci. Další gól padl po odražené střele Chamry se míč dostal k nabíhajícímu Davidu Slezáčkovi, který nedal brankáři šanci a po břevno zavěsil krásný gól. Pátý gól padl po faulu na Tomáše Slezácka, k přímému kopu se postavil Tomáš Kučera a po zemi okolo zdi dal k tyči krásný gól. Poslední gól tohoto zápasu dal dal opět Tomáš Kučera který zkompletoval hatrik, když zatáhl po straně míč a prostřelil brankáře. Zápas tedy skončil jasným výsledkem 6:0 tento výsledek byl nejvyšším v celém turnaji. Hráči Chýnova začínali myslet na vítězství v celém turnaji, ale v tom případě jsme potřebovali porazit tým Meteor Tábor. Zápas jsme zvládli i díky výbornému výkonu brankáře Váchy, který zneškodnil několik nebezpečných střel. Gólově jsme se prosadili v 5.minutě kdy branka padla po střele Chamry a druhý gól dal Tomáš Slezáček Třetí Tomáš Strada po střele. Tento zápas jsme vyhráli 3:0 a rozhodující zápas o první místo jsme si porozdali s týmem Sokola Sezimovo Ústí. V zápase jsme šli do vedeni po vynikajícím zakončení Tomáše Slezáčka. Bohužel jsme se hned potom dostali pod tlak a Sokol vyrovnal na 1:1. I podruhé jsme šli v zápase do vedení kdy si naběhl na přihrávku Pavel Komárek a bodlem střelil gól v tuto chvíli začal Chýnov hrát v pohodě a kluci začali asi myslet na vítězství , ale Sokol se nepoložil a vyrovnal na 2:2 a chvíli potom dal Sokol vítězný gól 3:2. Po tomto gólu jsme začali tlačit Sokol před jejich bránu, ale i přes mnoho šancí jsme se gólově neprosadili a zápas skončil 3:2 z pohledu Sokola. Za tento výkon ve “finále“ bych chtěl klukum poděkovat nechali na hřišti všechno a po skvělém výkonu v celém turnaji jsme si nakonec odnesli 2. místo.

Hráči – Vácha Pavel – Strada Tomáš, Říha Daniel, Chamra Martin, Komárek Pavel – Kučera Tomáš, Slezáček Tomáš, Slezáček David, Freitag Petr, Havlík Luboš, Havlík Daniel

FC Chýnov 0:2(0:2) Dražice

Sestava - Chlaň (35. Vácha) - Kubera, Komárek (C), Strada, Zadražil F., Hladík L., Slezáček T.,Hladík D., Říha - Dvořák, Chamra

Střídali - Kořenský, Slezáček D., Vandělík, Tichý, Freitag

Druhé přátelské utkání v jednom týdnu jsme začali aktivně a 15 minut jsme prakticky nepustili soupeře za půlku. Do první šance se dostal Chamra ale zakončil střelou vedle. Potom se hra začala odehrávat ve středu hřiště. Bohužel jako v prvním přátelském zápase jsme inkasovali po chybách naší obrany. Hra se odté doby začala více dařit Dražicím, míč nám moc nepůjčovali a ohrožovali nás. Do první půlky mohlo být skoré ještě vyšší, ale Dražický útočník 2x sám běžel na brankáře a jednou na velkém vápně střílel naštěstí vedle. Druhý poločas jsme vystřídali brankáře, ale hra v tomto zápase nebyla dobrá, druhý poločas se prakticky nic moc nestalo jen Chamra měl 2 příležitosti v jedné znich zvolil střelu z dálky, ale brankář si sní poradil a v druhém případě ze strany netrefil bránu.Hra našeho týmu se musí zlepšovat protože s takovým soupeřem si nemůžeme dovolit prohrát.

FC Chýnov 1:5 (0:1)Sokol Sezimovo Ústí

Sestava - Vácha (35.Chlaň) - Havlík L. , Strada, Komárek "C", Říha - Havlík D., Slezáček T., Zadražil F., Šimák D,. - Chamra, Kučera

Strídali - Kořenský, Fišer, Slezáček D., Vandělík,

Zápas odehraný 2x 35 minut jsme hráli dobře 45 minut . V prvním poločase se střídali šance na obou stranách ale ujala se jen jedna střela Sokola kdy obrana udelala chybu a střelou do protipohybu prostřelil jinak výtečného Váchu. Druhý poločas jsme začali tlakem a akci rozehranou po vybojovaném míči kdy Komárek zatáhl míč a nahrál do běhu Kučerovi a ten vyslal krásnou přihrávku podél obránce na Chamru který se v zakončení nemílil. Bohužel 5 minut po této situaci jsme inkasovali kdy nechali obránci vystřelit a míč propadl brankáři Chalňovi mezi prsty 2:1. Po tomto gólu nás soupeř začal tlačit a do konce zápasu si vytvořil jen Slezáček šanci která skončila vedle a to samé i Martin Chamra. Díky tomu Sokol dal další góly a zápas skončil 5:1 i když si kluci nezasloužili tolik gólů musíme zlepšit koncovku a i obrannou činnost.