FC Chýnov B 9:7 SK ZD Pojbuky

Sestava: Návara - Bartáček, Kylar, Kačur, Strnad - Jůza, Zadražil V. (46.m Hňup), Basík, Másílko - Roll, Čihák

Do utkání vstoupili oba týmy velice svižně, ale hra se odehrávala uprostřed hřiště. První branku našeho týmu vstřelil Čihák díky vypíchnutí míče stoperu a pak se řítil sám na branku a okolo brankáře poslal náš tým do vedení. Druhou branku opět vstřelil Čihák díky špatné domluvě brankáře a stopera, kteří si dávali přednost a tak mezi ně vběhl a dal na 2:0. Třetí gól našeho týmu vznikl po špatném výkopu, kdy na velkém vápně chytil míč Zadražil a ten přihrál na střelu Rollovi a ten do protipohybu brankáře zvíšil na 3:0. Na 4:0 zvyšoval po pěkné akci, která se táhla po lajně a do nacentrovaného balónu naskočil Čihák a završil tak hatrik. Na 5:0 dal těsně před koncem Zadražil, když střelou z vápna prostřelil brankáře. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté a to přineslo ovoce, když náš bývalí hráč prostřelil z hranice velkého vápna Návaru. 5:1. Ihned po obdržené brance jsme zvýšili náskok na 6:1, když po centru do vápna zakončoval hlavou Roll ,ale jeho pokus brankář vyrazil do míst kde stál Basík. Na 6:2 snižoval náskok hostující útočník, když z přímého kopu poslal míč k tyči. Chvíli po obdržené brance jsme odstarotovali naší desetiminutovku a v té se prosadil Roll, Basík a Čihák. Stav 9:2. Do konce zápasu zbývalo 30 minut a hosté už jen stačili snížil na rozdíl 2 branek, když se opět prosadili oba střelci a to hned dvakrát. V utkání se kopala jedna penalta a do na náš tým a hostující střelec jí bezproblémů proměnil. Skóre zápasu bylo tedy 9:7.

FC Chýnov B 4:2 Petrastav Radenín

Sestava: Návara - Jůza, Kylar, Basík, Fučík - Kučera, Macáček, Másílko, Strnad - Čihák, Roll

Střídali : Bartáček, Svačina

Branky: Svačina, Roll, Čihák, vlastní